Získejte TAHÁK problematických kosmetických přísad ZDARMA, kvůli kterým pleť stárne, tvoří se akné, ucpané póry a kosmetika pak více škodí, než pomáhá

Kosmetiku nakupujeme s vidinou, že nám zlepší stav pleti, 
 ale často dojde ke zhoršení nebo se neděje nic!
 Sama jsem roky bojovala s akné a přecitlivělostí pleti. V naději na zlepšení jsem si udělala kosmetický kurz, ale ani to nepomohlo, protože chyba nebyla v postupu. Pomohlo až poznání jednotlivých ingrediencí, ze kterých se kosmetika sestává a zjištění,
 KTERÝM SE VYHNOUT!

Tyto informace bych chtěla mít v roce 2000, kdy jsem trpěla akné a následně navíc i vysokou senzitivitou pleti. Bylo to velmi špatné období pro moji pleť, ale dovedlo mne k mnoha cenným poznatkům, o které se s Vámi ráda podělím zcela ZDARMA!!! 

Stačí poslat e-mail, kam vám tyto cenné informace zcela ZDARMA zašlu!

Jmenuji se Lenka Lacinová
 
Dělám, co miluji a miluji, co dělám :-)
 
Původním povoláním jsem všeobecná sestra. Maturovala jsem v roce 1997 na SZŠ v Havlíčkově Brodě. V současné době mne můžete potkat na ambulanci alergologie a klinické imunologie, kam chodím pomáhat, když vypadne stálá sestřička.

Péči o pleť se věnuji více jak 20 let. V mém životě jsem měla období, kdy moje pleť byla velmi citlivá a ještě k tomu plná akné. To mne přivedlo k řadě poznatkům ohledně látek, které se v kosmetice používají.
 O ty obecné, které využijete při péči bez ohledu na to, zda jste mými klienty, se  chci s Vámi , prostřednictvím e-mailů,  podělit.
 
   Od roku 2005 provozuji samostatně salon 
 s nabídkou kosmetických a masérských služeb - momentálně pod názvem OK studio v Havlíčkově Brodě a Marvelous Place v centru Prahy.
 
 Práce s klientkami v salonech, které používají ode mne doporučenou kosmetiku a které mne pravidelně navštěvují, mi též přináší cenné poznatky, které pak pro ně zpět používám, abych zlepšila stav jejich pleti
 
 Od roku 2013 dovážím do ČR medicínskou biotechnologickou kosmetiku Belico, dodávám ji do dalších kosmetických salonů v ČR, pracuji s ní ve svých salonech a školím spolupracující kosmetičky.
 
 Těším se na vaše reakce a kdo ví - možná i osobní setkání!

Další informace o mé práci najdete na:
 www.belico.cz
 www.marvelousplace.cz
 www.prestigevisage.cz

Stačí poslat e-mail, kam vám tyto cenné informace zcela ZDARMA zašlu!

Co říkají ti, kteří využívají osobně mých služeb kosmetičky?

..pro viditelné a dlouhodobé výsledky!

@ 2023 Lenka Lacinová ič: 65225643